Skelbiamos visos el. parduotuvės naujienos ir aktuali informacija klientams. 

 • 2023 09 23
  priežiūra oda rekomendacijos

  Teigiama, kad įvairios odos problemos yra susijusios su bet kokio amžiaus pacientais, tačiau demografinis senėjimas atskleidžia, kad svarbu sutelkti dėmesį į vyresnio amžiaus asmenų odos priežiūrą net tik slaugos ar globos institucijose, bet ir bendruomenėje. Svarbu paminėti, kad tik pastarąjį dešimtmetį buvo atkreiptas dėmesys ir pradėta tirti suaugusių pacientų odos problemos, kurias sukelia šlapimo ir išmatų nelaikymas, sugeriamųjų gaminių naudojimas ir (ar) neteisinga odos priežiūra.

 • 2023 09 23
  letines zaizdos tvarsciai zaizda medisorb

  Lėtinėms žaizdoms gydyti naudojami įvairūs tvarsčiai, tačiau juos keičiant dažnai fiziškai sužalojama regeneruojančių audinių struktūra ir dėl to žaizdos gijimo laikas pailgėja. Šiuo metu rinkoje siūloma daug tvarsčių, kurie tinka sunkiai gyjančioms žaizdoms tvarstyti. 

 • 2023 09 23

  Knyga „Sunkus ligonis namuose: gydymas, slauga, reabilitacija“ suskirstyta į šešias dalis: bendroji informacija apie ligas, informacija apie vaistinių preparatų vartojimą, ligonių slauga, reabilitacija, gydomoji mityba ir nemedicininė ligonių priežiūra. Dėl taip sudarytos knygos skaitytojai gali įsigilinti į praktinius gvildenamos temos klausimus, išmokti ieškoti būdų išryškintoms problemoms spręsti.

 • 2023 09 23
  pragulos prevencija naudinga
 • 2023 09 23
  pagalba naudinga nuorodos organizacijos

  Pateikiame informaciją, su kuriomis organizacijomis galima susisiekti įvairiais klausimais

 • 2023 09 23
  slauga naudinga paliatyvioji slauga

  Kai tenka padėti žmogui lengviau kęsti sunkios ligos skausmus, teikiama paliatyvioji pagalba – visapusiška pacientų, sergančių neišgydomomis, progresuojančiomis ligomis, priežiūra.

 • 2023 09 23
  mokymai naudinga slaugytojas padejėjas

  Slaugytojo padėjėjo mokymo programa skirta asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą ir norintiems įgyti slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją.

 • 2023 09 23
  slauga naudinga palaikomasis gydymas

  Slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos apima gydymo, slaugos ir kitas minimalias sveikatos būklės palaikymo paslaugas, teikiamas bet kurio amžiaus žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, neįgaliesiems ir kitiems pacientams, kai aiški ligos diagnozė, nereikia aktyvaus gydymo ir kontraindikuotina medicininė reabilitacija.

Product added to compare.