Šlapimo nelaikymas yra dažna vyresnio amžiaus žmonių problema, kuri vargina ne tik fiziškai, bet ir priverčia jaustis nepatogiai ir riboti savo socialinį gyvenimą. Norintiems jaustis komfortiškai visą dienai, kad ir ką bedarytumėte, Sidabra siūlo įvairių įklotų šlapimo nelaikymui. 

Urologiniai įklotai yra skirtingų sugėrimo lygių pagal individualų poreikį, rekomenduojami lengvo ir vidutinio šlapimo nelaikymo atveju. 

Moteriška urologinių įklotų linija „SENI Lady Slim“  – tai naujos technologijos plonesni, diskretiški, užtikrinantys greitą sugėrimą ir apsaugą nuo kvapo urologiniai įklotai, skirti esant lengvam šlapimo nelaikymui. Įklotai atitinka moters anatomiją, todėl puikiai priglunda prie kūno, yra estetiški. Esant gausesniam šlapimo ištekėjimui, hidrofobiniai borteliai įklotų šonuose apsaugo nuo pratekėjimo. 

Esant didesnio šlapimo kiekio spontaniniams ištekėjimams, ypač rekomenduojame „SENI Lady“ linijos įklotus, skirtus šlapimui sugerti. 

Vyriška urologinių įklotų linija „SENI Man“ užtikrina greitą sugėrimą, apsaugo nuo pratekėjimo, nemalonaus kvapo ar drėgmės. Įklotai atitinka vyro anatomiją, todėl gerai priglunda ir yra komfortiški nešioti visą dieną. Diskretiškumą užtikrina įklotų plonumas ir lengvumas. 

Susidūrus su vidutiniu ar sunkiu šlapimo nelaikymu, rekomenduojame anatominius didelio sugėrimo įklotus, kuriuos taip pat galima naudoti ir esant išmatų nelaikymui. Kaip ir išduoda pavadinimas, šių įklotų forma yra anatominė, todėl puikiai priglunda prie kūno, o greitai ir daug sugeriantis vidinis sluoksnis apsaugo nuo pratekėjimo.  

„Odour Stop“ technologija apsaugo nuo nemalonaus kvapo atsiradimo ir užtikrina gaivumą. 

Kokius produktus papildomai rekomenduojame įsigyti? 

Anatominiai didelio sugėrimo įklotai yra tvirtinami specialiomis „SENI Fix Comfort“ tinklinėmis kelnaitėmis, kurios užtikrina, kad įklotai laikytųsi reikiamoje vietoje. 

Daugiau apie šlapimo nelaikymą galite paskaityti Sidabros tinklaraštyje: Šlapimo nelaikymas. Ką svarbu žinoti?

Product added to compare.