Nėštumo ir motinystės etapai yra išskirtiniai kiekvienos moters gyvenime, todėl svarbu jiems tinkamai pasiruošti. Sidabra siūlo produktų, visapusiškam kūdikio higienos palaikymui, įvairiais raidos etapais. 

HAPPY sauskelnių asortimente tinkamą dydį galima rasti tiek mažesniems tiek didesniems vaikams. Mažiausių dydžių sauskelnės, kaip HAPPY sauskelnės vaikams Befor Newborn, pasižymi keliomis savybėmis:  

  • iškirpimu bambutei, dėl ko greičiau sugyjama; 
  • drėgmės indikatoriumi, kuris parodo, kada sauskelnes laikas keisti; 
  • neaustine medžiaga, kuri greitai sugeria ir tolygiai paskirsto skystį; 
  • „Flexi Fit“ sistema, kuri užtikrina puikų sauskelnių prigludimą; 
  • ypač švelniu paviršiumi, kuris nedirgia kūdikio odos.

Didesniems rekomenduojame pasirinkti atitinkamų didesnių dydžių sauskelnes, kaip HAPPY sauskelnės vaikams Junior Extra, kurių elastiniai elementai ir anatominė forma, užtikrina patogų ir nevaržomą vaiko judėjimą.

HAPPY linijoje galite rasti ne tik sauskelnių savo mažyliui, bet ir papildomų priemonių, kaip drėgnų servetėlių, prausiklių, vatos pagaliukų su apsauga, vienkartinių seilinukų bei paklotų

Svarbu nepamiršti ir būsimųjų mamų, kuriomis tiek pat svarbu pasirūpinti, kiek ir naujągimiu. Besiruošiančiai gimdyti mamai, rekomenduojame BELLA prekės ženklo produktus: BELLA MAMMA rinkinį po gimdymo. Jame rasite visus produktus intymių vietų higienai prižiūrėti 1-5 parą(-as) po gimdymo: įklotai po gimdymo, kuriuos galite dėvėti kartu su tinklinėmis kelnaitėmis, higieninius paketus, paklotus, įklotus liemenėlei bei sauskelnes kūdikiui. 

Product added to compare.