Sidabra elektroninėje bei fizinėje parduotuvėse rasite svarbių, suaugusiųjų slaugai skirtų prekių – SENI sauskelnių suaugusiems.

Kaip išsirinkti tinkamas sauskelnes suaugusiems?

Renkantis suaugusiųjų sauskelnes reikėtų žinoti keletą svarbių savybių, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį. 

Pirmiausia svarbu įvertinti asmens aktyvumo lygį. Skirtingos sauskelnės turi tam tikras ypatybes ir paskirtis skirtingo aktyvumo asmenims. 

Antra, svarbu įvertinti, koks yra slaugomo asmens šlapimo/išmatų nelaikymo laipsnis: vidutinis, sunkus ar net labai sunkus.  

Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į sauskelnių dydžius, kurių yra nuo mažiausio XS iki itin didelio XXL. Pasirinkti tinkamą dydį galite išmatavę asmens klubus arba liemenį. 

Įvertinus šias savybes galima pasirinkti vieną iš esamų sauskelnių tipų:  

  • sauskelnės-kelnaitės yra orui laidžios, lengvai užmaunamos ir numaunamos kaip įprastos apatinės kelnaitės. Būtent todėl jos skirtos aktyviems, savarankiškai judėti galintiems asmenims. Šios slaugos prekės ypač rekomenduojamos naudoti neramiems ar demencija sergantiems asmenims, kurie gali nepripažinti įprastų sauskelnių. Taip pat puikiai tinka naudoti 1-2 parą(-as) po gimdymo. 
  • anatominės sauskelnės skirtos gulinčių asmenų slaugai. Orui laidžios, daug sugeriančios, apsaugančios nuo pratekėjimo, su patogiais daug kartų užsisegančiais lipdukais. „Extra Dry System“ technologija  padeda odai išlikti sausai, saugo odą nuo drėgmės poveikio. Sauskelnėse esantis drėgmės indikatorius parodo, kada metas keisti gaminį. Šio tipo sauskelnės yra skirtos šlapimo ir/arba išmatų nelaikymui. 

Abiejų tipų sauskelnėse esanti „Odour Stop“ technologija apsaugo nuo nemalonaus kvapo atsiradimo ir užtikrina gaivumą. 

Ką reiškia rodiklis „Sugėrimas lašais“?

Galite pastebėti, kad ant kiekvienos sauskelnių pakuotės yra nurodytas sauskelnių sugeriamumo lygis, kuris vaizduojamas lašais. 

Sauskelnių-kelnaičių sugeriamumas yra nuo 5 iki 7 lašų. Toks lašų kiekis tinkamas vidutiniam ir sunkiam šlapimo nelaikymui

Anatominių sauskelnių sugeriamumas yra nuo 6 iki 9 lašų. 6-7 lašų kiekis yra tinkamas sunkiam šlapimo ir išmatų nelaikymui, o 8-9 lašų – labai sunkiam. 

Esant lengvam šlapimo nelaikymui, rekomenduojame rinktis įklotus. Esant vidutiniam ir sunkiam šlapimo/išmatų nelaikymui, kai norima ir diskretiškumo, rekomenduojame rinktis anatominius didelio sugėrimo įklotus.

Kokius produktus papildomai rekomenduojame įsigyti?

Odos pažeidimams, kuriuos gali sukelti šlapimas ar išmatos, išvengti ar odos dirglumui sumažinti rekomenduojame papildomai naudoti barjerinius kremus, kurie ne tik sutepa ir minkština odą, bet ir saugo bei skatiną gijimą. 

Taip pat po kiekvieno sauskelnių pakeitimo, patariame paprastą muilą ir vandenį pakeisti į odos valiklius be vandens, kurie švelniai valo jautrią odą, jos dar labiau nedirginant ir neutralizuoja nemalonius kvapus. 

Daugiau apie šlapimo nelaikymą galite paskaityti Sidabros tinklaraštyje: Šlapimo nelaikymas. Ką svarbu žinoti?

Product added to compare.