Slaugomojo ir slaugytojo rutinoje dažnai naudojamos papildomos slaugos priemonės, padedančios efektyviau prižiūrėti slaugomus asmenis ir suteikti jiems daugiau patogumo.  

Norint papildomai apsaugoti patalynę ar čiužinį, ant kurio guli slaugomas asmuo, dažnai naudojami higieniai neperšlampami paklotai, kurie apsaugo nuo šlapimo ar išmatų pratekėjimo, esant šlapimo nelaikymui. SENI Soft linijos Normal paklotai efektyviai sugeria ištekėjusį skystį bet kurioje pakloto vietoje, o prireikus didesnio sugėrimo, rekomenduojame SENI Soft Super paklotus. Daugkartiniam naudojimui galite rinktis iš GRIKĖ paklotų arba kitų mūsų partnerių produktų.

Tokių skysčių sukeliamus nemalonius kvapus dažnai bandoma maskuoti paprastais oro gaivikliais, tačiau šie tik susimaišo su esamu kvapu, o ne jį panaikina. SENI kvapų neutralizatorius skirtingai nuo įprastų kvapų gaiviklių, ne maskuoja kvapus, o juos naikina tualeto patalpose, palatose ir kitose ilgalaikės slaugos vietose. Efektyviai veikia nemalonius kvapus, kuriuos išskiria žmogaus kūnas, buitinės atliekos ir palieka gaivų švelnų kvapą. SENI kvapų neutralizatorius tinka ir asmenims, turintiems suformuotą stomą. Sudėtyje yra veikliosios medžiagos, kuri pagreitina kvapo dalelių skaidymą, todėl neutralizuojamas žmogaus išmatų kvapas. 

Product added to compare.