Slaugos konsultacijų centras SIDABRA organizuoja profesionalius kvalifikacijos kėlimo seminarus, siekiant gerinti specialistų žinias ir įgūdžius, o pacientams – gydymo/slaugymo procesą. Tai ne tik bendrosios praktikos slaugytojų seminarai, bet ir slaugytojų padėjėjams, vaistininkams, vaistininkų padėjėjams, lankomosios priežiūros darbuotojams, socialiniams darbuotojams, socialinių darbuotojų padėjėjams, kineziterapeutams, ergoterapeutams ir kt. skirti mokymai.

Apimamos tokios aktualios temos, kaip pragulų prevencija, demencija, asmens higiena, šlapimo nelaikymas, griuvimų prevencija ir pan. Sėkmingai baigus mokymus, dalyviams suteikiami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Taip pat organizuojame mokymus, skirtus ne tik specialistams, bet ir tiems, kurie domisi slaugos sritimi arba tiesiog nori padėti savo artimiesiems. Net jei neplanuojate tapti specialistu slaugos srityje, mokymai yra puiki galimybė gauti naudingos informacijos ir įgūdžių.

Mokymai rengiami nuotoliniu ir kontaktiniu būdu, o Jūsų patogumui, mokymus įrašome ir įrašu pasidaliname su Jumis, todėl galite pasirinkti sau tinkamą laiką mokytis.

Product added to compare.