Visame pasaulyje, dėl senstančios visuomenės, daugėja asmenų, kuriems reikalinga slauga ir socialinė priežiūra, todėl didėja ir slaugos bei medicinos priemonių poreikis.

Slauga yra sudėtingas procesas, o pirmą kartą susidūrus su slauga, iškyla daugybė problemų: kur rasti atsakymus į klausimus, susijusius su socialine pagalba, kaip paruošti slaugai skirtą aplinką, kokias slaugai būtinas priemones įsigyti ir kt.

2019 metų lapkričio 27 dieną Kaune atidarytas Slaugos konsultacijų centras SIDABRA.

SIDABRA teikia individualią susistemintą informaciją apie slaugą, rengia slaugos mokymus, skirtus sveikatos priežiūros specialistams ir savarankiškai slaugantiems asmenims, edukuoja visuomenę savirūpos klausimais. Mes siūlome profesionalius slaugos sprendimus, informaciją apie slaugos ir socialinės globos prieinamumą bei organizacijas Lietuvoje. Įstaiga bendradarbiauja su sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistais, visuomeninėmis pacientų organizacijomis, slaugos priemones tiekiančiomis/parduodančiomis įstaigomis bei socialinių paslaugų teikimo įstaigomis.

Mūsų Misija

Sukurti pirmą Lietuvoje slaugos konsultacijų centrą, kuriame  galima  gauti išsamią informaciją apie slaugą bei įsigyti reikiamų priemonių slaugai.

Mūsų Vizija

Tapti žinomu slaugos konsultacijų centru, teikiančiu aukščiausios kokybės konsultacines ir edukacines paslaugas.

Specialistams

Slaugos konsultacijų centras SIDABRA organizuoja ir veda Sveikatos Apsaugos Ministerijos patvirtintus ir METAS sistemoje registruotus seminarus. SIDABRA lektoriai moko specialistus:

  • kaip išvengti pragulų,

  • pasirūpinti šlapimo ir(ar) išmatų nelaikymą patiriančiais asmenimis,

  • suprasti demencijos sindromą ir prižiūrėti demencija sergantį asmenį,

  • saugiai transportuoti ligonius, atpažinti lėtines žaizdas

ir kitomis, aktualiomis slaugos ir priežiūros temomis.

Aktualu tai, kad visi mokymai yra prieinami visoje Lietuvoje, nes seminarai vedami ne tik Kaune esančiame centre, bet ir nuotoliniu būdu. Lektoriai taip pat vykdo išvažiuojamuosius užsiėmimus ir gali nuvykti į bet kurią įstaigą esančią Lietuvoje. Sidabra edukuoja ne tik slaugos, socialinio darbo ar farmacijos specialistus, bet ir vykdo mokymus studentams, organizuoja konferencijas, dalyvauja švietėjiškuose projektuose.

Bendruomenei

Reikšminga centro veikla yra susijusi su bendruomenės edukacija, nes lektoriai veda užsiėmimus bendruomenei, savirūpos ir slaugos temomis, kas ypač aktualu mūsų visuomenei senstant. Vykdydami švietėjišką mobilią veiklą, didiname žmonių, tiekiančių kasdienę ir įprastą pagyvenusių, lėtinėmis ligomis sergančių ir priklausomų asmenų priežiūrą namuose, sąmoningumą ir žinias. Ypatingai tai aktualu, nuo didžiųjų miestų nutolusioms bendruomenėms.

SIDABRA centras vykdo slaugos priemonių prekybą centre ir internetinėje parduotuvėje. Siūlome slaugos priemones asmenims, nelaikantiems šlapimo, sauskelnes ir sauskelnes-kelnaites suaugusiems, paklotus ir neperšlampamas paklodes; tvarsčius žaizdų tvarstymui; higienos priemones pagimdžiusioms ir kitas reikalingas prekes mamoms bei vaikams, odos priežiūros priemones, medicinines apsaugos priemones.

Prekių asortimentą sudaro SENI, BELLA, HAPPY, MATOPAT, Grikė ir kiti žinomi prekiniai ženklai. Aukštos kokybės gaminiai yra skirti savirūpai, taip pat pagerinti slaugomų asmenų gyvenimo kokybę, o slaugos priemonės ir produktai parenkami, atsižvelgiant į individualius asmens poreikius.

Mes siekiame, kad susidūrus su žinių ir informacijos apie savirūpą, slaugą ir priežiūrą poreikiu, visus galimus atsakymus, rastumėte Slaugos konsultacijų centre SIDABRA.

Product added to compare.