Intymios higienos priemonėsvatos gaminiai ir kosmetika veido bei kūno priežiūrai. 

BELLA higieniniai paketai ir įklotai yra orui laidūs, ploni, daug sugeriantys.  

  • BELLA Bio Based linija siūlo ekologiškus higieninių priemonių spendimus – įklotai, kaip BELLA Bio Based Normal kasdieniai įklotai, ir paketai, kaip BELLA Bio Based Normal paketai, pagaminti iš atitinkamo procento natūralių atsinaujinančių medžiagų. Rinkdamiesi BELLA Bio Based produktus, tausojate neatsinaujinančius gamtos išteklius. 
  • BELLA Medica linija siūlo higienines priemones su žaliosios arbatos ekstraktu, kuris padeda palaikyti nepalankią terpę bakterijų dauginimuisi. 
  • BELLA Herbs linija siūlo higienines priemones praturtintas vaistinėmis žolelėmis, todėl priemonės yra švelniai aromatizuotos. 

Papildomai BELLA linijoje taip pat galite rasti intymiai higienai skirtų drėgnų servetėlių bei prausiklių.

Veido ir kūno priežiūrai rekomenduojame EVA Dermo kosmetiką, kuri yra skirta sausos, riebios ar į raudonį linkusios odos priežiūrai: 

  • Ypač sausos veido odos drėkinimui ar padidėjusiam jos jautrumui mažinti puikiai tinka Eva Dermo dieninis kremas ir naktinis kremas – kaukė, o sausai kūno odos priežiūrai galite pasirinkti kūno prausiklį arba drėkinantį balzamą.  
  • Jeigu Jūsų oda yra linkusi į raudonį, rekomenduojame Eva Dermo Red Off linijos produktus veido ir kūno odai. 
  • Kasdieniai riebios ir mišrios odos priežiūrai galite pasirinkti Eva Dermo Seb Off linijos produktus veido odos priežiūrai.
Product added to compare.