Visa informacija apie bendruomenei suteikiamus mokymus apie slaugą.

 • 2023 12 05

  Demencija laikomas progresuojantis ne tik atminties, bet ir kitų pažinimo funkcijų sunkus įgytas sutrikimas, sutrikdantis asmenybę ir kasdienę veiklą. Jį sukelia smegenų nervinių ląstelių (neuronų) pažeidimas. Nors demencija yra sindromas, o ne viena konkreti liga, tačiau demenciją turinčių asmenų priežiūra dažnai priklauso nuo simptomų kontrolės, kaip ir bet kurios kitos lėtinės ligos atveju. O demenciją turinčių senų tėvų slauga dažnai tampa šeimos ir artimųjų problema.

 • 2023 12 05

  Slaugymas – sudėtingas procesas, kuriam reikia specialių žinių, o pasiruošimas ligonio slaugai namuose reikalauja papildomų resursų ir slaugos priemonių. Kiekvieno žmogaus slaugos poreikiai yra skirtingi. Siekiant tinkamai slaugyti, labai svarbu įvertinti slaugomo asmens būklę ir poreikius, ir  pasiruošti artimojo slaugai.

 • 2023 12 05

  Vyresniame amžiuje nejudrą arba fizinį pasyvumą dažnai sukelia įvairūs senatviniai sutrikimai ar ligos. Kai kurie ligoniai didžiąją laiko dalį praleidžia lovoje.

 • 2023 12 05
  mokymai asmens perkėlimas slauga pernešimas prilaikymas

  Terminas „paciento perkėlimas“ apibendrina visus veiksmus, kuriuos tenka atlikti slaugant pacientą: paciento kėlimą, pernešimą, prilaikymą ir pagalbą judant.

 • 2023 12 05
  pragulos profilaktika mokymai

  Pragula yra dažna, bet potencialiai išvengiama būklė, dažniausiai pasireiškianti sunkiai sergantiems didelės rizikos pacientams, asmenims su sutrikusia judėjimo funkcija ir pagyvenusiems žmonėms.

 • 2023 12 05
  mokymai šlapimas šlapimo nelaikymas

  Šlapimo nelaikymas, tai – negalavimas, pasireikšiantis įvairaus amžiaus ar lyties žmonėms, kuris daugeliui jų yra sunki ir drovi problema, apie kurią sunku kalbėti.

 • 2023 12 05
  priežiūra mokymai sausa oda

  Oda – žmogaus sveikatos atspindys ir vienas iš fizinių žmogaus grožio elementų, o įvairios odos problemos gali varginti bet kokio amžiaus, rasės ir lyties asmenis.

 • 2023 12 05
  griuvimai prevencija mokymai

  Griuvimų rizika yra dažnai pamirštama, tačiau itin aktuali vyresnio amžiaus asmenų problema.

Product added to compare.