05.27d. Nuotolinis seminaras. Moters higiena įvairiais amžiaus tarpsniais

Prekės kodas: 123456
  • Specialistams

Specialistams, nuotoliniu būdu. Suteikiami 4 val. SAM patvirtinti pažymėjimai.  Skirta visų specializacijų bendrosios praktikos slaugytojai, bendrosios praktikos  slaugytojų padėjėjai, vaistininkai, vaistininko padėjėjai (farmakotechnikai), akušeriai (visos profesinės kvalifikacijos), socialiniai darbuotojai, individualios priežiūros darbuotojai.

Data ir laikas: 2024-05-27 13:00-17:00

Mokymų metu dalyviai pagilins, atnaujins žinias apie moters higieną ir teisingus higienos įpročius skirtingais amžiaus tarpsniais. Specialistai gebės suteikti žinias apie intymią higieną ir jos priemones, ligų prevenciją savo konsultuojamoms mergaitėms bei įvairaus amžiaus moterims. Gebės plačiau įvertinti moterų bei mergaičių, kurioms reikalinga pagalba poreikius, identifikuoti situacijas, problemas, grėsmes.

13,50 €
Su PVM
18,00 €
Su PVM
−25%
Mokymų data: 2024-05-27
Education time start: 13:00:00
Laisvų vietų yra 98

Prekės informacija

Remiantis Pasaulio banku, higienos skatinimas yra ekonomiškai efektyviausias veiksmas susijęs su sveikata siekiant sumažinti ligas. Moters higiena yra susijusi su konkrečiai moteriškais kūno aspektais, o terminas moters higiena (feminine hygiene) - vartojamas kaip mandagus būdas nurodyti menstruacijas ir moterims skirtas higienos priemones. Skirtingais gyvenimo etapais, moters kūne, atsiranda esminių pokyčių, kurie įtakoja intymios higienos svarbą. Menstruacijų ciklas, nėštumas, žindymas, menopauzė – visais moters gyvenimo tarpsniais ypač svarbu laikytis sveikatai palankios rutinos, tinkamai pasirinkti intymios priežiūros priemones, sulaukti patikimos informacijos, mokymų ir konsultacijos iš skirtingų sričių specialistų.

Mokymų metu dalyviai  pagilins ir (ar) atnaujins žinias apie moters higieną ir teisingus higienos įpročius skirtingais amžiaus tarpsniais. Baigę šį kursą specialistai gebės suteikti mokslu pagrįstas žinias apie intymią higieną ir jos priemones bei ligų prevenciją savo konsultuojamoms mergaitėms bei įvairaus amžiaus moterims. Taip pat, mokymų metu įgytos žinios padės plačiau įvertinti moterų bei mergaičių, kurioms reikalinga pagalba poreikius, identifikuoti situacijas, problemas ir grėsmes. Suteiktos žinios skatins bendradarbiavimą ir informacijos pasidalinimą bei perdavimą tarp skirtingų kompetencijų specialistų, leis geriau prisitaikyti prie besikeičiančių paslaugų poreikių bei augins slaugos, akušerijos ir socialinių paslaugų kokybę, pakels vaistininkų ir jų padėjėjų kompetenciją.

Nuotoliniai mokymai vyksta ZOOM platformoje. ZOOM aplikacijos įdiegimo ir prisijungimo instrukcijas galima rasti dešinėje. Prisijungimo duomenis atsiunčiame kartu su apmokėjimą patvirtinančiu laišku.

Jūsų patogumui visi seminarai yra įrašomi ir įrašais pasidaliname su jumis, kad mokytis galėtumėte sau patogiu laiku. Seminarų įrašai yra prieinami 7 d. po įrašų nuorodos išsiuntimo.

Daugiau apie mokymus specialistams galite pasiskaityti čia.

Charakteristikos lentelė

Skirta Specialistams
Product added to compare.