09-28d. Nuotoliniai mokymai. Pragulos ir pragulų profilaktika. Bendras projektas su GRIKE

Specialistams, nuotoliniu būdu. Suteikiami 4 val. SAM patvirtinti pažymėjimai. Skirta bendrosios praktikos slaugytojams, slaugytojų padėjėjams, vaistininkams, vaistininkų padėjėjams, lankomosios priežiūros darbuotojams, socialiniams darbuotojams, socialinių darbuotojų padėjėjams.

Data ir laikas: 2022-09-28 13:00-17:00

Mokymų metu analizuojama pragulos susiformavimo eiga, stadijos ir priežiūros ypatumai. Pateikiamos naujausios rekomendacijos pragulų profilaktikai – spaudimui matuoti, skirta įranga; techninės pagalbos priemonės; savalaikė ir efektyvi odos priežiūra ir kt.

15,00 €
Su PVM
Mokymų data: 2022-09-28
Laisvų vietų yra 54

Prekės informacija

Pragula – tai odos, poodžio ir/ar gilesnių audinių pažeidimas, išsivystęs sutrikus kraujotakai ir audinių mitybai dėl nepakankamo audinių aprūpinimo deguonimi spaudžiamose kūno paviršiaus vietose. Pragulai susiformuoti pakanka 2 val., o užkirsti kelią šiai problemai mes dažnai neturime pakankamai žinių. Mokymų metu analizuojama pragulos susiformavimo eiga, stadijos ir priežiūros ypatumai. Pateikiamos naujausios rekomendacijos pragulų profilaktikai – spaudimui matuoti, skirta įranga; techninės pagalbos priemonės; savalaikė ir efektyvi odos priežiūra ir kt.

Nuotoliniai mokymai vyksta ZOOM platformoje. ZOOM aplikacijos įdiegimo ir prisijungimo instrukcijas galima rasti dešinėje. Prisijungimo duomenis atsiunčiame kartu su apmokėjimą patvirtinančiu laišku.

Daugiau apie mokymus specialistams galite pasiskaityti čia.

Product added to compare.