06-13d. Nuotoliniai mokymai. Pagalbos galimybės ir slaugos ypatumai, prižiūrint šlapimo ir išmatų nelaikančius asmenis

Prekės kodas: 500205
  • Specialistams

Specialistams, nuotoliniu būdu. Suteikiami 4 val. SAM patvirtinti pažymėjimai. Skirta bendrosios praktikos slaugytojams, slaugytojų padėjėjams, vaistininkams, vaistininkų padėjėjams, lankomosios priežiūros darbuotojams, socialiniams darbuotojams, socialinių darbuotojų padėjėjams.

Data ir laikas: 2023-06-13 13:00-16:30

Temoje diskutuojama apie rekomenduojamus gydymo, slaugos ir priežiūros būdus, apie tai kaip teisingai parinkti ir uždėti sugeriamąsias priemones.

7,50 €
Su PVM
15,00 €
Su PVM
−50%
Mokymų data: 2023-06-13
Education time start: 13:00:00
Laisvų vietų yra 89

Prekės informacija

Šlapimo ir (ar) išmatų nelaikymas – tai medicininė, socialinė, ekonominė ir psichologinė problema. Sprendimo būdai, kiekvienam asmeniui, susiduriančiam su šia problema gali būti skirtingi, o profesionali odos priežiūra ir tinkamų sugeriančiųjų priemonių naudojimas turi įtakos slaugomojo asmens gyvenimo kokybei. Temoje diskutuojama apie rekomenduojamus gydymo, slaugos ir priežiūros būdus, apie tai kaip teisingai parinkti ir uždėti sugeriamąsias priemones.

Nuotoliniai mokymai vyksta ZOOM platformoje. ZOOM aplikacijos įdiegimo ir prisijungimo instrukcijas galima rasti dešinėje. Prisijungimo duomenis atsiunčiame kartu su apmokėjimą patvirtinančiu laišku.

Daugiau apie mokymus specialistams galite pasiskaityti čia.

Charakteristikos lentelė

Skirta Specialistams
Product added to compare.