Specialistams

Slaugos konsultacijų centras SIDABRA įkurtas pastebėjus informacijos apie slaugą stygių ne tik kiekvieno iš mūsų namuose, bet ir profesinėje erdvėje, todėl centre organizuojami profesionalūs nuotoliniai kursai slaugytojams, bendrosios praktikos slaugytojams bei jų padėjėjams, vaistininkams ir jų padėjėjams (farmakotechnikams), socialiniams darbuotojams, kineziterapeutams, ergoterapeutams ir pan. Specialistams skirtame Sidabros tinklaraštyje galite rasti vedamų mokymų temas, jų aprašymus,  dairytis naujų temų programų bei rasti nuorodas įsigyti bilietams į norimus nuotolinius mokymus. Apimamos tokios aktualios temos, kaip pragulų prevencija, demencija, asmens higiena, šlapimo nelaikymas, griuvimų prevencija ir pan.

 • 2024 06 25

  Remiantis Pasaulio banku, higienos skatinimas yra ekonomiškai efektyviausias veiksmas susijęs su sveikata siekiant sumažinti ligas. Moters higiena yra susijusi su konkrečiai moteriškais kūno aspektais, o terminas moters higiena (feminine hygiene) - vartojamas kaip mandagus būdas nurodyti menstruacijas ir moterims skirtas higienos priemones.

 • 2024 06 25

  Odos sausmė (kserozė; lot. xerosis) – tai nenormalus odos ir gleivinių išsausėjimas, pasireiškiantis odos šiurkštumu, sausumu, odos įtrūkimais, niežuliu ir pleiskanojimu.

 • 2024 06 25

  Pogimdyminis laikotarpis moterims yra jautrus ne vien dėl naujų pareigų, bet ir dėl galimų sveikatos sutrikimų. Po gimdymo, moters organizme vyksta ryškūs fiziologiniai pokyčiai, kurių metu moters organizmas grįžta į pirmykštę būklę iki nėštumo.

 • 2024 06 25
  slaugos kursai slaugos mokymai

  Bendrosios praktikos slaugytojams (visų specializacijų), slaugytojų padėjėjams, akušeriams, socialiniams darbuotojams, individualios priežiūros darbuotojams (socialinių darbuotojų padėjėjams, lankomosios priežiūros darbuotojams), vaistininkams ir vaistininkų padėjėjams suteikti žinių apie demencijos sindromą ir jo poveikį sergančiajam, jo artimiesiems, slaugytojams ir globėjams.

 • 2024 06 25

  Žaizda tai odos, gleivinės ir giliau esančių audinių mechaninis, cheminis, terminis ar kitoks pažeidimas. 

 • 2024 06 25
  griuvimai mokymai seminaras specialistams griuvimų prevencija kursai

  Griuvimas – netikėtas įvykis, kai žmogus nukrenta ant žemės, grindų ar kito paviršiaus, sukeltas įvairių išorinių ar vidinių veiksnių. Griuvimai yra daugialypė problema, kuriai įtakos turi amžius, fizinio aktyvumo stoka, vaistų vartojimas, ligos bei patologinės būklės, aplinkos ir elgsenos veiksniai. 

 • 2024 06 25
  mokymai slauga saugus kėlimas

  Terminas paciento perkėlimas apibendrina visus veiksmus, kuriuos tenka atlikti slaugant pacientą: paciento kėlimą, pernešimą, prilaikymą ir pagalbą judant.

 • 2024 06 25
  mokymai slauga higiena

  Gera asmens kūno odos priežiūra aktuali kiekvienam pacientui praradusiam, net ir dalinį savarankiškumą.

Product added to compare.