Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija, bendradarbiaudama su įvairiomis suaugusiųjų švietimo, kultūros, verslo ir bendruomeninėmis institucijomis, jau 24-us metus organizavo Suaugusiųjų mokymosi savaitę, kuri vyko lapkričio 20-24 dienomis.

VšĮ TZMO Sidabra, prisidėdama prie 2023 metų „Mokymosi tinklų“ mezgimo, kartu su kitomis suaugusiųjų švietimo organizacijomis iniciavo ir dalyvavo renginiuose, skirtuose suaugusiųjų asmenų švietimui.

Viename iš daugelio renginių, lapkričio 23 dieną, VšĮ lektorė Nereta Stanislovienė skaitė paskaitą „Sužinokime apie demenciją“. Renginys vyko Jonavos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure ir lektorė N. Stanislovienė pristatė kas tai yra demencijos sindromas, kas slypi po jo „skėčiu“, šio sutrikimo paplitimą, rizikos veiksnius, prevencijos galimybes ir tai kas šiuolaikiniame pasaulyje vadinama „Smegenų sveikata“. Renginio metu dalyviai sužinojo apie pagrindines problemas su kuriomis susiduria net tik demenciją patiriantis asmuo, bet ir jo artimieji, kuomet sutrinka pažinimo funkcijos: prarandama atmintis, patiriami sunkumai atliekant kasdienes veiklas, prarandami socialiniai įgūdžiai ir kt.