VšĮ TZMO Sidabra

VšĮ TZMO Sidabra pagrindiniai veiklos tikslai yra susiję su visuomenės švietimu asmens slaugos ir priežiūros srityje. Viešoji įstaiga teikia individualią susistemintą informaciją apie slaugą, rengia slaugos mokymus, skirtus sveikatos priežiūros specialistams ir savarankiškai slaugantiems asmenims, edukuoja visuomenę savirūpos klausimais. VšĮ TZMO Sidabra yra Slaugos konsultacijų SIDABRA teisių perėmėjas.

VšĮ TZMO Sidabra organizuoja ir veda Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus bei Medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje (METAS) registruotus seminarus. Tai reiškia, kad Viešosios įstaigos organizuojamų seminarų dalyviai turi galimybę kelti savo kvalifikaciją teisės aktų nustatyta tvarka. VšĮ TZMO Sidabra, siekdama sudaryti kuo geresnes seminarų prieinamumo sąlygas jų dalyviams, seminarus organizuoja tiek kontaktiniu būdu (centre, esančiame Kaune), tiek nuotoliniu būdu, taip pat vykdo ir išvažiuojamuosius užsiėmimus, todėl seminarų lektoriai ir gali atvykti į bet kurią įstaigą esančią Lietuvoje.

VšĮ TZMO Sidabra edukuoja ne tik slaugos, socialinio darbo ar farmacijos specialistus, bet ir vykdo mokymus studentams, organizuoja konferencijas, dalyvauja švietėjiškuose projektuose. Reikšminga VšĮ TZMO Sidabra veikla yra susijusi ir su bendruomenės edukacija, nes lektoriai veda užsiėmimus bendruomenei savirūpos ir slaugos temomis, kas ypač yra aktualu mūsų visuomenei senstant. Taip pat VšĮ TZMO Sidabra, siekdama didinti žmonių, turinčių negalią, integraciją į visuomenę nuo 2007 metų organizuoja tarptautinę žmonių su negalia mini futbolo lygą SENI CUP.

Product added to compare.