Tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga „SENI CUP“ sugrįžo 2024 metams. Tai - unikalios varžybos, skirtos socialinės globos namų gyventojams, turintiems protinę negalią, jų sportinio potencialo išbandymui, svajonių įgyvendinimui ar tiesiog įdomiam atsitraukimui nuo įprasto kasdienio globos namų gyvenimo. Kasmetinės žaidynės dalyviams atneša ne tik iššūkių ir azarto, bet ir plečia draugų ratą, dovanoja daugybę teigiamų emocijų ir motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų.

 

Tarptautinė žmonių su negalia mini futbolo lyga „SENI CUP“ naudinga ir reabilitaciniu požiūriu. Dalyvavimas bei laimėjimai stadione - tai terapija, kuri didina pasitikėjimą savo bei komandos galimybėmis, moko ieškoti sprendimų sudėtingose situacijose, pozityvumo.

Nuo 2007 metų ši lyga buvo sėkmingai kiekvienais metais organizuojama ir Lietuvoje. Tarptautinę žmonių su negalia mini futbolo lygą „SENI CUP“ Lietuvoje nuo 2023 metų organizuoja VŠĮ TZMO Sidabra. Šiais metais lygos rungtynės vyko Gegužės 21 d. Kauno futbolo manieže.

Daugiau informacijos ir rungtynių akimirkų galite rasti SENI CUP Lietuva puslapyje.

Renginio partneriai ir rėmėjai: