Remiantis Pasaulio banku, higienos skatinimas yra ekonomiškai efektyviausias veiksmas susijęs su sveikata siekiant sumažinti ligas. Moters higiena yra susijusi su konkrečiai moteriškais kūno aspektais, o terminas moters higiena (feminine hygiene) - vartojamas kaip mandagus būdas nurodyti menstruacijas ir moterims skirtas higienos priemones. Skirtingais gyvenimo etapais, moters kūne, atsiranda esminių pokyčių, kurie įtakoja intymios higienos svarbą. Menstruacijų ciklas, nėštumas, žindymas, menopauzė – visais moters gyvenimo tarpsniais ypač svarbu laikytis sveikatai palankios rutinos, tinkamai pasirinkti intymios priežiūros priemones, sulaukti patikimos informacijos, mokymų ir konsultacijos iš skirtingų sričių specialistų.

Mokymų metu dalyviai  pagilins ir (ar) atnaujins žinias apie moters higieną ir teisingus higienos įpročius skirtingais amžiaus tarpsniais. Baigę šį kursą specialistai gebės suteikti mokslu pagrįstas žinias apie intymią higieną ir jos priemones bei ligų prevenciją savo konsultuojamoms mergaitėms bei įvairaus amžiaus moterims. Taip pat, mokymų metu įgytos žinios padės plačiau įvertinti moterų bei mergaičių, kurioms reikalinga pagalba poreikius, identifikuoti situacijas, problemas ir grėsmes. Suteiktos žinios skatins bendradarbiavimą ir informacijos pasidalinimą bei perdavimą tarp skirtingų kompetencijų specialistų, leis geriau prisitaikyti prie besikeičiančių paslaugų poreikių bei augins slaugos, akušerijos ir socialinių paslaugų kokybę, pakels vaistininkų ir jų padėjėjų kompetenciją.

Seminaras skirtas: bendrosios praktikos slaugytojams (visų profesinių kvalifikacijų), bendrosios praktikos  slaugytojų padėjėjams, akušeriams (visų profesinių kvalifikacijų), vaistininkams (visos profesinės kvalifikacijos), vaistininko padėjėjams (farmakotechnikams) (visų profesinių kvalifikacijų), socialiniams darbuotojams, individualios priežiūros darbuotojams.

Seminaro trukmė: 4 val.