Vaikiškas dantų šepetėlis 0-6 m., TELLO Mega Soft, ypač minkštas 10400, 1 vnt.

Prekės kodas: 10400

"Tello Premium Kids" dantų šepetėliai, 0-6 m. vaikams, bet tinkami ir vėlesniam amžiui. Sukurta vaikų burnos higienos poreikiams užtikrinti.

5,79 €
Su PVM
Sandėlyje turime 7 vnt.
Pristatysime per 1-3 d.d.

Prekės informacija

"Tello Premium Kids" dantų šepetėliai, 0-6 m. vaikams, bet tinkami ir vėlesniam amžiui. Sukurta vaikų burnos higienos poreikiams užtikrinti.

Vaikiški dantų šepetėliai pagaminti naudojant keturių šerelių išsišakojimo technologiją. Tai lemia, kad iš viso viename dantų šepetėlyje yra daugiau nei 10 400 labai minkštų plaušelių.

Novatoriška išmanių šerelių technologija Nollex suteikia dantų šepetėliui išskirtinio minkštumo, kokybės bei ilgaamžiškumo. Šių šerelių prieš naudojimą šlapinti vandeniu nereikia, pilnai užtenka seilėtekio, nuo kurio šereliai prasiplečia.

Šepetėliai pagaminti iš Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojamo PET plastiko, o ne iš įprastai naudojamo PP plastiko. PET plastikas pasižymi draugiškumu gamtai bei žmogui; jis yra daug švelnesnis, todėl leido lengviau išgauti patogią rankenėles formą.

Minėtų technologijų dėka, valantis Tello dantų šepetėliu, visiškai negalimas papildomas spaudimas, kuris neretai traumuoja dantenas, sukeldamas nemalonias pasekmes.

Tobulos ovalo formos galvutė, kuri priklausomai nuo šerelių minkštumo, yra pasvirusi atitinkamu kampu, be jokių pastangų pasiekia net ir galinius dantis, kurie neretai būna apleisti tiesiog jų neišvalant dėl neprieinamumo.

Kiekis parduotuvėje

Turime: 7
SIDABRA slaugos konsultacijų centras
Savanorių pr. 284, Kaunas
+370 657 74725
I - II 9.00 - 18.00 III Nedirbame IV - V 9.00 - 18.00 VI - VII Nedirbame
Product added to compare.