Dantų šepetėlis TELLO 4920 Soft, minkštas, 1 vnt

Prekės kodas: 4920

Sukurtas sveikiems dantims bei dantenoms.

Minkšti dantų šepetėliai, turintys 4920 vnt., 0,12 mm skersmens šerelius.

Kasdienio naudojimosi rezultatas – kruopščiai išvalyti dantys bei dantenų linija, kurią ypatingai svarbu tinkamai prižiūrėti dėl dantenų ligų prevencijos.

5,90 €
Su PVM
Sandėlyje turime 35 vnt.
Pristatysime per 1-3 d.d.

Prekės informacija

Sukurtas sveikiems dantims bei dantenoms.

Minkšti dantų šepetėliai, turintys 4920 vnt., 0,12 mm skersmens šerelius.

Kasdienio naudojimosi rezultatas – kruopščiai išvalyti dantys bei dantenų linija, kurią ypatingai svarbu tinkamai prižiūrėti dėl dantenų ligų prevencijos.

Kodėl Tello yra tinkamiausias pasirinkimas?

  • Išmanumas bei patvarumas

Tik „Tello“ šepetėliams patentuota novatoriška išmanių šerelių technologija Nollex – tai gamybos technologija, suteikianti dantų šepetėliui išskirtinio minkštumo, kokybės bei ilgaamžiškumo. Šių šerelių prieš naudojimą šlapinti vandeniu nereikia, pilnai užtenka seilėtekio, nuo kurio šereliai prasiplečia.

Tradiciniai dantų šepetėlių šereliai pradeda prarasti savo struktūrą nuo pirmojo valymo dėl vandens įgeriamumo. Nollex technologijos dėka šereliai, taisyklingai valantis, išlaiko šerelių skaičių ir struktūrą nuo pirmo iki paskutinio valymosi – išsivalius dantis, šereliai sugrįžta į pradinę padėtį.

  • Unikalus funkcionalumas

Tello dantų šepetėliai pagaminti iš Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojamo PET plastiko, o ne iš įprastai naudojamo PP plastiko.

  • PET plastikas draugiškas gamtai bei žmogui;
  • PET plastikas daug švelnesnis;
  • PET plastikas savo minkštumo dėka leido išgauti tobulą laikymo kampą turinčią rankenėlę.

Ergonomikos dėsniais paremtas dizainas bei pačio plastiko paslankumo ir prisitaikymo savybės leido „Tello“ šepetėliui sukurti tobulą laikymo kampą turintį kotelį – vartotojas pats to nežinodamas laiko dantų šepetėlio kotelį pakreiptą idealiu valymosi kampu – tik 45 laipsnių kampu, kitaip šepetėlio paimti neįmanoma.

  • Saugumas

Tiek kotelio ergonomikos dėsnio, tiek Nollex šerelių technologijos dėka, valantis Tello dantų šepetėliu, visiškai negalimas papildomas spaudimas, kuris neretai traumuoja dantenas, sukeldamas nemalonias pasekmes. Net ir pats kiečiausias Tello Medium dantų šepetėlis yra visiškai saugus naudoti nesibaiminant, kad dėl storesnių šerelių bus pažeistos dantenos.

  • Išskirtinė ovalo formos dantų šepetėlio galvutė

Po daugelio atliktų, burnos ertmės linkiams idealiai pritaikytos, šepetėlio galvutės tyrimų, buvo sukurta tobulos ovalo formos galvutė, kuri priklausomai nuo šerelių minkštumo, yra pasvirusi atitinkamu kampu. Ji be jokių pastangų pasiekia net ir galinius dantis, kurie neretai būna apleisti tiesiog jų neišvalant dėl neprieinamumo.

Kiekis parduotuvėje

Turime: 35
SIDABRA slaugos konsultacijų centras
Savanorių pr. 367, Kaunas
+370 657 74725
I - II 9.00 - 18.00 III Nedirbame IV - V 9.00 - 18.00 VI - VII Nedirbame

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Product added to compare.